کد مطلب: 403
تاریخ انتشار: 1397/01/26
نویسنده: زهرا عسکری
0 0

جبهه مقاومت، شكستنی نیست/ برگزاری یادواره شهدا وظیفه شرعی و عقلی است

جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: تمام مستکبران برآن شدند که جبهه مقاومت را بشکند اما این خون شهدا که پای نهال مقاومت ریخته شده شکستنی نیست.
جبهه مقاومت، شكستنی نیست/ برگزاری یادواره شهدا وظیفه شرعی و عقلی است

به گزارش روابط عمومی كنگره سرداران و 15 هزار شهید استان فارس، به نقل از روابط عمومی سپاه كازرون، سرتیپ پاسدار علی فضلی، جانشین سازمان بسیج مستضعفین كشور در یادواره ۷۱ شهید منطقه کوهمره جروق و فامور این شهرستان گفت: برای این یادواره که با حداقل امکانات در زیر باران انجام گرفت و لباس خادمین خیس از باران بود غیر از خدا و سیدالشهدا کسی نمی‌تواند اجر و مزد بدهد.

وی، برگزاری یادواره شهدا را یک وظیفه اجتماعی، شرعی، عاطفی، عقلی، سیاسی دانست و گفت: برگزاری چنین یادواره‌هایی یادآور شجاعت، تقوا، حماسه و ایمان شهدا است.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) که انقلاب اسلامی بر سه پایه قرآن، عترت و مردم است، افزود: حضور گسترده مردم در این محفل که عشق‌ورزی به دین خدا است.

فضلی با بیان اینکه ما با افتخار در حساس‌ترین مقطع یاد شهدا می‌کنیم و آن‌ها را چراغ راه هدایت خود قرار می‌دهیم، گفت: تمام مستکبران برآن شدند که جبهه مقاومت را بشکنند اما این خون شهدا که پای نهال مقاومت ریخته شده شکستنی نیست.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان‌نور کشور با اشاره به اینکه امنیتی که کشور ما امروز در جهان ناامن دارد به‌خاطر خون‌های مطهر و مقدس شهدا و همچنین حضور مردم همیشه درصحنه است، افزود: مردم همیشه به‌موقع در صحنه هستند و از ولی‌امر خود اطاعت می‌کنند تا دشمن را ناامید کنند.

وی با اشاره به دیدار خود با خانواده شهید مدافع حرم میلاد جوکار اشاره کرد و گفت: شهید جوکار فرزند و خانواده خود را دوست داشت اما به‌خاطر خدا از آن‌ها چشم‌پوشی کرد.

فضلی با یادآوری عملیات کربلای چهار و پنج که شهرستان کازرون حدود ۱۵۰ شهید والامقام را تقدیم کشور کرد به خاطره‌گویی از این عملیات‌ها پرداخت.

نظرات

هیچ نظری مطرح نشده است