کد مطلب: 379
تاریخ انتشار: 1396/12/26
نویسنده: زهرا عسکری
0 0

دانشجویان جهرمی در ایام نوروز راهی كربلای ایران می‌شوند

فرمانده سپاه جهرم از اعزام دانشجویان این شهرستان به اردوی راهیان نور در ایام نوروز خبر داد.
دانشجویان جهرمی در ایام نوروز راهی كربلای ایران می‌شوند

به گزارش روابط عمومی كنگره سرداران و 15 هزار شهید استان فارس، به نقل از روابط عمومی سپاه جهرم، سرهنگ دوم پاسدار غلامرضا توکل فرمانده سپاه جهرم از برگزاری اردوهای راهیان نور توسط اقشار مختلف بسیج از جمله، بسیج دانشجویی و پایگاههای مقاومت محلات خبر داد.

سرهنگ توکل با اشاره به بزرگترین حرکت فرهنگی کشور که مورد تأیید رهبری معظم انقلاب نیز می‌باشد، افزود: تعداد 180 دانشجوی بسیجی از دانشگاههای شهرستان جهرم، به همت دفتر بسیج دانشجویی، به مدت 4 روز از چهارشنبه بیست و سوم اسفند ماه، با 4 دستگاه اتوبوس از گلزار شهدای رضوان، به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام خواهند شد.
فرمانده سپاه جهرم با تأکید بر دیدار نوجوانان و جوانان تهرانی و البرزی عازم اردوی راهیان نور با رهبر فرزانه انقلاب در روز نوزدهم اسفند ماه، از اهمیت زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و همچنین نظر قاطع رهبر انقلاب مبنی بر برگزاری این اردوها سخن گفت و اداه داد: برخی از مسئولین در وزارتخانه ها و سازمانهای مختلف بنا بر یک سری دلایل واهی نمی‌خواهند چنین اتفاق عظیم فرهنگی در سطح جامعه رخ دهد که این عمل کاملا در تضاد و تناقض با مشی رهبری جامعه است.
سرهنگ توکل در ادامه خاطر نشان کرد: دانشجویان بسیجی از یادمانهای شلمچه، طلائیه، کانال کمیل، هویزه دیدن خواهند کرد و با برنامه ریزی صورت گرفته روز پنجشنبه در آئین تشییع و خاک سپاری دو غواص خونین بال در یادمان علقمه( شهدای لشکر المهدی(عج) ) شرکت خواهند كرد.
فرمانده سپاه جهرم در پایان ضمن تقدیر از همکاری‌های مسئولین دانشگاههای جهرم در برگزاری این اردو و درخواست حمایت از دیگر مسئولین شهرستان، گفت: پایگاههای مقاومت بسیج محلات شهرستان جهرم نیز در ایام عید نوروز با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته اقدام به اعزام کاروانهای راهیان نور خواهند داشت.

نظرات

هیچ نظری مطرح نشده است