کد مطلب: 269
تاریخ انتشار: 1396/10/12
نویسنده: زهرا عسکری
0 0

نکته قابل تامل زندگی شهدا، سازش‌ناپذیری در برابر دشمنان اسلام بود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گراش بصیرت و تكلیف‌مداری را بارزترین ویژگی شهدا دانست و گفت:‌ نکته قابل تامل زندگی شهدا سازش‌ناپذیری در برابر دشمنان اسلام بود.
 نکته قابل تامل زندگی شهدا، سازش‌ناپذیری در برابر دشمنان اسلام بود

به گزارش روابط عمومی كنگره سرداران و 15 هزار شهید استان فارس، به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی فارس، حجت‌الاسلام سیدحسن موسوی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گراش گفت: یکی از بارزترین ویژگی شهدا بصیرت و تکلیف‌مداری آنان بود.

وی یکی دیگر از ویژگی شهدا را پایبندی به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) دانست و گفت: نکته قابل تامل زندگی شهدا سازش‌ناپذیری در برابر دشمنان اسلام بود.

موسوی افزود: تکلیف و عمل به‌هنگام و به‌موقع بر اساس تکلیف مسیر شهدا بوده است که دنباله‌روی ما از این ویژگی شهدا موجب پیروزی ملت ما در فتنه‌ها شده و می‌شود.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گراش بیان کرد: مسئله ولایتمداری شهدا برگرفته از مکتب عاشورا و راه امام حسین (ع) بود و این شهدا برای همیشه زنده هستند و ناظر بر اعمال ما و میزان و عیار ولایتمداری ما را می‌سنجند و فردای قیامت شهادت و گواهی می‌دهند.
موسوی اظهار کرد: در برخی از مردم و مسئولان مسئله ولایت شعاری بر ولایت‌مداری غلبه پیدا کرده است در حالی كه ولایتمداری ركن اصلی تداوم انقلاب اسلامی است.

نظرات

هیچ نظری مطرح نشده است